سلام آقای مدیر من ۵ سال است که در این مدرسه هستم، نظر من در مورد مدرسهٔ شاد این است که زنگ ورزش بچه‌ها باید بیشتر شود و در هنگام صف صبحگاهی کمی نسبت به قبل نرمش کنیم.

برای آنکه بچه‌ها شاداب و با نشاط شوند مانند چند سال پیش به آن‌ها شیر دهید. برای داشتن مدرسه‌ای شاد کلاس‌های آموزشی همراه با سرگرمی برگزار کنید تا بچه‌ها خسته نباشند و مانند کشور هند که هر ۱ ساعت زنگ آب‌خوری دارند برگزار کنید تا بچه‌ها به‌خاطر کم‌خوردن آب دچار سردرد و . نشوند.

وقتی در کلاس درس معلم عزیز درس می‌دهد در رابطه با این درس بچه‌ها را به اردو ببرید و تعداد اردوهای بچه‌ها را بیشتر کنید تا مدرسه‌ای شاد و با نشاظ داشته باشید.

زمین چمن مصنوعی را تعمیر کنید تا دیگر آب در جایی جمع نشود و زمین‌چمن را صاف و هموار کنید. دانش‌آموزانی که از لحاظ درسی ضعیف هستند برایشان کلاس تقویتی برگزار کنید.

مدرسهٔ شاد از نگاه علی‌اصفر

مدرسهٔ شاد از نگاه سید حسین

مدرسهٔ شاد از نگاه حسین

بچه‌ها ,شاد ,برگزار ,درس ,سال ,زنگ ,کنید تا ,برگزار کنید ,مدرسهٔ شاد ,تا بچه‌ها ,بچه‌ها را

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عاملیت فروش آسیاتک در استان فارس سپهر هندی زاده آبلوموف ^Love yourself^ تولیدی ادوات کشاورزی پارس کافه طلا دیتا اینفورمیشن کجا هستم گرافیک سه بعدی تک Tak3d پاتوق پیک